PRODUKCJA SPECJALNA

Posiadana koncesja nr: B-041/2021 wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu broni i amunicji, pozwala spółce STALKO na opracowywanie konstrukcji i wykonywanie usług na zasadzie podwykonawstwa dla wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Posiadana wiedza i doświadczenie zdobyte na wielu europejskich rynkach, przyczyniło się do opinii, że STALKO to wiarygodny, solidny i terminowy kontrahent. Rozbudowany park technologiczny, wyposażony w nowoczesne maszyny sterowane numerycznie, pozwala na kompleksowe wykonywanie zarówno prostych jak i skomplikowanych zleceń. Jesteśmy w stanie wykonywać lub obrabiać elementy w szerokim zakresie wymiarów, począwszy od kilku milimetrowych elementów, kończąc na kilkumetrowych zaawansowanych konstrukcjach.

produkcja specjalna

Indywidualne zamówienia

Produkcja specjalna jest dla nas ważnym obszarem do którego podchodzimy z dużym zaangażowaniem, a każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie. Wydana przez MSWiA koncesja powtierdza, że STALKO posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, oraz spełnia wszystkie warunki techniczne i organizacyjne dla tego typu działalności.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami, udzielimy szczegółowych informacji na każdy produkt z naszej oferty. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwośc dłuższej współpracy.