O NAS

STALKO GROUP

Grupa ściśle współpracujących ze sobą firm skupiających się na produkcji i dostawie swoim klientom nowoczesnych produktów branży metalowej, spożywczej, automatyzacji procesów produkcyjnych, oraz domowych urządzeń grzewczych. Różnorodność oferowanych produktów pozwala z powodzeniem na dywersyfikację produkcji, dostarczanie swoim klientom nowoczesnych rozwiązań z jednoczesnym rozwojem obranych kierunków każdego z przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie kadry, możliwości produkcyjne jak rownież posiadany park maszynowy umożliwiają z powodzeniem konkurowanie z czołowymi producentami poszczególnych branż na rynkach polskim i europejskim

JAKOŚĆ

O naszej jakości i najwyższych standardach najlepiej poświadczą certyfikaty i zróżnicowane branże, w których działamy od prawie 40 lat.

ELASTYCZNOŚĆ

Dysponujesz szerokim portfolio produktów? Świetnie. W takiej sytuacji ulokujemy produkcję Twoich części na wielu maszynach, odpowiednich do części, których potrzebujesz.

WSPÓŁPRACA

Każdy biznes naszego klienta traktujemy tak, jakby był nasz. Takie podejście pozwala nam na ciągłe usprawnianie procesu, kontrolę, a w efekcie produkcję części na czas i bez niemiłych niespodzianek.

NASZE MARKI

STALKO OBECNIE

STALKO OBECNIE

Obecnie STALKO to firma z ugruntowaną, stabilną pozycją na rynku, stawiającą na nieustanny rozwój. W ostatnim czasie w firmie przeprowadzono wiele kluczowych decyzji począwszy od zmiany w pionie zarządzającym, kończąc na poszczególnych działach produkcyjnych. Usprawniono wiele procesów, nie rezygnując przy tym ze swojego priorytetowego podejścia do jakości.

Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji STALKO było przyznanie w 2021 roku, przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji koncesji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu broni, amunicji i wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Lata 2005-2020

Lata 2005-2020

W 2020 roku firma przekształca się w spółkę z o.o. sp.k., która to mając do dyspozycji obszar 50 000 m2 z kompleksem hal o powierzchni 12 000 m2 , wyposażonych w nowoczesne maszyny i urządzenia, posiada potencjał do dalszego rozwoju. W zmodernizowanej przestrzeni biurowej, nasza wykwalifikowana kadra zarządzająca, wdraża nowe pomysły inspirowane potrzebami rynku oraz wymaganiami Klientów, z odwagą wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom. Ważną zmianą przeprowadzoną pod koniec 2019 roku była decyzja o scentralizowaniu produkcji i przeniesieniu całego parku maszynowego do jednej lokalizacji, co jeszcze bardziej podniosło moce produkcyjne firmy oraz usprawniło działania logistyczne. W tym czasie wybudowano również na terenie zakładu, magazyn wysokiego składowania mogący pomieścić ponad 3 tysiące palet. Zgodnie z przyświecającymi nam od lat zasadami, oferujemy naszym Klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Fakt ten potwierdzają liczne certyfikaty na zgodność z wymaganiami takich norm jak: ISO 9001:2015, PN-EN ISO 3834, czy PN-EN 1090. Ponadto certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli), umożliwiają nam obrót towarami o znaczeniu strategicznym. Korzystając z nowoczesnych technologii z powodzeniem rozwijamy produkcję własną różnych modeli przyczep samochodowych, czy urządzeń grzewczych. Realizujemy projekty maszyn oraz linii technologicznych dla przemysłu rolniczego i sadowniczego takie jak: linie do rozładunku, sortowania i pakowania produktów, systemy automatycznej paletyzacji i magazynowania. Jednocześnie jesteśmy otwarci na Klientów z każdej branży oferując spawanie i obróbkę materiałów od stali po aluminium, czy tworzywa sztuczne.

Lata 2000-2005

Lata 2000-2005

Od 2000 firma konsekwentnie umacniała swoją pozycję na rynku lokalnym jednocześnie nawiązując współpracę z klientami z rynków zachodnich między innymi: Niemcy, Francja, Luksemburg – głównie przemysł kolejowy. Wprowadzono certyfikację ISO 9001:2000. W latach 2003-2004 nasze przedsiębiorstwo trafiło do czołówki firm regionu na rynku, oferując szeroki wachlarz usług, przy użyciu pierwszej w polsce, nowoczesnej wycinarki laserowej do cięcia blach marki TRUMPF, o stole roboczym 6000×2000 mm i pierwszej w regionie radomskim prasy krawędziowej sterowanej numerycznie o długości roboczej przekraczającej 6 metrów. Jednocześnie w tym czasie powstało w firmie nowoczesne centrum obróbki skrawaniem, oparte o sterowane numerycznie tokarki i frezarki renomowanych firm.

Lata 1990-2000

Lata 1990-2000

Ciężka praca, zakup terenu w okolicach Radomia i budowa hali produkcyjnej o powierzchni 300 m 2 , oraz rozszerzenie profilu działalności o produkcję i montaż konstrukcji stalowych w latach 90-tych znacznie przyspieszyły rozwój firmy. Podjęcie się budowy kilku potężnych, stalowych hal produkcyjnych dla klientów z naszego regionu, (min. z przemysłu meblarskiego), a także podjęcie współpracy ze znaczącymi klientami z rodzimego rynku, wymusiło dalsze inwestycje w park maszynowy i kolejną przeprowadzkę do obecnej siedziby w Radomiu w roku 1997. W tamtym czasie, pod koniec lat dziewięćdziesiątych nastąpił dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, a także inwestycje w nowoczesne technologie, co poskutkowało znacznym wzrostem zatrudnienia.

Lata 80-te

Lata 80-te

Początki działalności STALKO sięgają wczesnych lat 80-tych i są ściśle związane z regionem radomskim. W tym czasie rodzinna firma założona przez Zdzisława Ziomka, mieszcząca się na powierzchni zaledwie 50 m2, zaczyna świadczyć usługi ślusarskie dla mieszkańców Radomia. Ze względu na duże zaangażowanie w pracę, priorytetowe podejście do jakości i rzetelne wykonywania świadczonych usług 

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami, udzielimy szczegółowych informacji na każdy produkt z naszej oferty. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwośc dłuższej współpracy.