PRZYCZEPY TRANSPORTOWE

LORRIES to kolejna marka własna stworzona przez STALKO. Brand powstał w 2016 roku na potrzeby transportu i od samego początku uplasował się w czołówce europejskich producentów pod kątem jakości swoich wyrobów. LORRIES to nowoczesna marka samochodowych przyczep transportowych różnego przeznaczenia.

STALKO jest właścicielem marki LORRIES, firma zajmuje się produkcją przyczep. Projektując nasze przyczepy korzystamy z podzespołów wiodących, europejskich producentów, dzięki czemu są to wyroby bezpieczne i niezawodne. Posiadamy wyspecjalizowany dział konstrukcyjny, w którym z roku na rok opracowywane są nowe projekty, dopasowane do aktualnych panujących trendów.

W swoim zespole posiadamy specjalistów ds. homologacji, dzięki czemu każdy nasz nowo opracowany projekt spełnia normy i warunki techniczne, wymagane podczas procesu dopuszczenia go do ruchu.

Znakiem rozpoznawczym LORRIES jest konstrukcja ramy nośnej i dyszla, oparta o wykorzystanie profilu zamkniętego i zastosowanie dodatkowej powłoki antykorozyjnej nanoszonej również na elementy poddawane procesowi cynkowania.

Oferta lorries

W swojej ofercie  LORRIES posiada:

Każda seria posiada kilka modeli różniących się względem siebie wymiarami, ilością osi i dopuszczalną masą całkowitą. Niezależnie od wersji przyczepy, każda konstrukcja cechuje się przemyślanymi rozwiązaniami wpływającymi na wzrost ich funkcjonalności.

Przyczepy podłodziowe

Przyczepy podłodziowe

Przyczepy samochodowe

Przyczepy samochodowe

Przyczepy motocyklowe

Przyczepy motocyklowe

Przyczepy burtowe

Przyczepy burtowe

Przyczepy budowlane

Przyczepy budowlane

DOŚWIADCZENIE

Działalność LORRIES

Przez wszystkie lata działalności LORRIES, STALKO poszerzyło swoją wiedzę KNOW-HOW, co miało przełożenie na pozostałe brandy funkcjonujące w obrębie radomskiej spółki. Konieczność opracowywania coraz to dłuższych konstrukcji przyczep, spowodowało konieczność rozbudowy parku maszynowego o nowe maszyny pozwalające na wycinanie i kształtowanie stalowych elementów o długości dochodzących do 6 metrów.

dealerzy

zostań naszym dealerem

Jesteśmy młodą marką, która działa od ponad 5 lat.
Dynamicznie weszliśmy z ofertą na rynek i znaleźliśmy już stałą grupę odbiorców, ale szukamy kolejnych.
Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych partnerów zapraszamy.
Pragniemy nawiązać współpracę z przedstawicielami w kraju
I za granicą.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami, udzielimy szczegółowych informacji na każdy produkt z naszej oferty. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwośc dłuższej współpracy.